Melikşah, Başulu'yu Görmek İstemiyor! | Uyanış: Büyük Selçuklu 28. Bölüm

  Просмотров 258,493

TRT 1

24 дня назад

Uyanış: Büyük Selçuklu 28.Bölümünde Neler Oluyor?
Hasan Sabbah ve Batıniler, Başulu’yu tuzağa düşürüp onu kaçırmışlar, öte yandan büyük bir kumpas kurup Şelemzar’ı ele geçirmeyi başarmışlardı. Diğer taraftan Sencer, Başulu’nun kaçırıldığını ve Livya’nın yaralanmasına sebep olan kişinin Efruz olduğunu ve Efruz’un Sabbah’a çalışan kıdemli bir Batıni olduğunu öğrenmişti. Başulu’yu Batınilerin kaçırdığını anlayan Sencer, Efruz’u yakalamak için Şelemzar Darüşşifası‘na doğru yola koyulmuştu.
Başulu’nun Sabbah’ın elinde olduğunu öğrendiklerinde Şelemzar’ı alamayacaklarını anlayıp Sabbah’ın Başulu’yu serbest bırakmak için istediği Nizar’ın Hilati’ni getirmeyi kabul etmek zorunda kalmışlar ve Melikşah’ın huzuruna çıkıp bir bahaneyle Nizar’ın Hilati’ni istemişlerdi.
Melikşah, kısa bir süre sonra Sencerlerin gizli yürüttükleri bu harekâtı öğrenmiş ve Nizar’ın Hilati’ni vererek; Sencerlerden gizli olarak Sabbah’a bir tuzak kurmuş ve sırrın aşikâr olma vetiresini bu şekilde başlatmıştı.
Melikşah’ın kurduğu tuzağın neticesinde Sabbah hem hilatten hem de Başulu’dan olmuştu. Çünkü Melikşah, Başulu’yu Şelemzar’dan kaçırtmayı başarmıştı. Sencer, Nizamülmülk, Tapar ve Melikşah saraya dönmüşlerdi.
Başulu, Melikşah’ın karşısına gelmişti. Başulu mecbur kalıp yüzündeki peçeyi indirince uzun yıllar sonra ilk kez Başulu ve Melikşah, birbirlerinin yüzünü görmüşler ve sır açılmıştı! Yıllar önce bu sırrı tertipleyen ve Melikşah’ın tahta çıkmasını sağlayan Nizamülmülk, sultana yalan söylediği için nasıl bir hükümle karşılaşacaktır?
Melikşah, yanına kadar yükselip yine de kendisinden saklanan Sencer’i ve Melikşah’ın kendisini öldü bilmesine tahammül edip saklanmayı sürdüren Başulu’yu affedecek midir?
Öte yandan sırrın açılması çok hızlı bir şekilde tüm Selçuklu hanedanına yayılacaktır. Selçuklu Hanedanı üyeleri Başulu’nun yaşadığı ve Sencer’in gizli bir veliaht olarak ortaya çıkmasını nasıl karşılayacaktır?
Sırrı Melikşah’tan daha önce öğrenen ve sırrın açılmaması için Başulu’nun kurtarılmasına mani olmak isteyen ve başarılı olamayan Terken’in Başulu’ya karşı düşmanca tavrı eyleme dönüşecek midir?
#UyanışBüyükSelçuklu her pazartesi TRT 1’de!
--------------------
Uyanış: Büyük Selçuklu Sosyal Medya Hesapları: Resmi Facebook Sayfası: uyanisbuyukselcuklu Resmi Twitter Sayfası: UyanisSelcuklu/ Resmi Instagram Sayfası: uyanisbuyukselcuklu
--------------------
TRT 1 Sosyal Medya Hesapları: Resmi Facebook Sayfası: TRT1/ Resmi Twitter Sayfası: trt1/ Resmi Instagram Sayfası: trt1

Комментарии
Mavi Yıldız
Mavi Yıldız 7 дней назад
Kamaç'ta üzüldü lan😢
bilemem artık
bilemem artık 10 дней назад
Başulu bence bu diziye en çok yakışan kadın ve en sevdiğim kadın karakter
bilemem artık
bilemem artık 10 дней назад
Canım şahulu sarılın artık siz de rahatlayın biz de
NiSa
NiSa 10 дней назад
250 olsun diye attım niye bu kadar az yorum var aceba
NiSa
NiSa 10 дней назад
Melikşah başuluyu nereye görmek istemiyor adam 18 yıl geçmesine rağmen başulum da başulum diye dolanır yaşadığını öğrenmiş kırılmış tavır yapıyor görmek istememek değilde görünce dayanamayıp sarılmamak için uzak duruyor diyelim ama o da inşallah yakında son bulur
NiSa
NiSa 10 дней назад
Oy başulu oy senin kıymetini bir anlayamadılar hepsi sana kurban olsun
Ersin Furunci
Ersin Furunci 10 дней назад
Harika dizi
Merve
Merve 16 дней назад
Melikşah'ın, Başulu'yu görünce hasretle bakması , Başulu'nun hiddetle gidip Melikşah'ı görünce yumuşaması , bakışı , hüznü her şeyiyle çok güzel bir sahne olmuş 💕 Kendimi sürekli bu sahneyi izlerken buluyorum. Dizinin başından beri anlamadığım bir şey var. Melikşah'ın ,Başulu ile olan sevdası, Başulu'nun devlet için bir evladına hasret diğer evladı ile bey kızı olmasına rağmen zor bir hayat sürmek zorunda kalıyor olması, Melikşah'ı severken ondan uzakta kalıp fazlaca fedakarlık yapmak zorunda kalması. Hikayenin bu kısmı çok etkileyici olup Başulu gibi bir karakter varken başrol afişlerinde Terken Hatun'un boy boy resimlerinin olması bir bana mı saçma geliyor ya!
amzbve
amzbve 16 дней назад
Can someone please please explain to me why Sencer's identity and the fact that Başulun was alive was hidden from the Sultan?
Ümit Süleyman
Ümit Süleyman 14 дней назад
@amzbve I hope I was able to help you. I watch the series mostly for the scenes between Başulu Hatun and her two sons Tapar and Sencer. After the mother and son scenes, I follow the historical events. It is truly a tremendous series.
amzbve
amzbve 15 дней назад
@Ümit Süleyman Thank you! I find this series very interesting and had no idea Başulu Hatun had been slandered of spying or by whom. My understanding of the Turkish language is not yet good enough to allow me to understand all the situations beyond what the actors with their great performance show me.
Ümit Süleyman
Ümit Süleyman 15 дней назад
You can find answers to all questions in the first part of the series. Let me give a short summary. Başulu Hatun was slandered of spying, her first child Tapar was taken from her hand when she was a baby and Başulu Hatun was exiled. However, Sultan Melikşah continued to meet with Başulu Hatun, whom he loved, even in exile, and Sencer was born in his life in exile. Since the child born from exile cannot be considered legitimate, the reign of Başulu Hatun Sultan Melikşah accepts the plan established by Nizamülmülk for the future of the state so that his beloved and his son do not die. Nizamülmülk tells Sultan Melikşah that Başulu Hatun is dead, and gives Sencer to Başulu Hatun. In Başulu Hatun, they have been living with his son Sencer for years, hiding their identities in the camp. Thus, Sultan Melikşah ascends the throne.
Ümit Süleyman
Ümit Süleyman 17 дней назад
Sultan Melikşah'ın kızgınlığı geçsin, ondan sonra sıra Başulu Hatun kızgınlığını göstermesinde. Öyle ummak istiyorum, biraz da Sultan Melikşah Başulu Hatun'un peşinden gitsin.
Merve
Merve 18 дней назад
Evet dizi çok güzel heyecan ile seyrediyor, merakla bekliyoruz ama Tapar ile Başulu'nun kavuşması çok zayıf kalmadı mı? Başulu yıllarca evladına hasret kalmış, elinden zorla alınıp saraydan uzaklaştırılmış. Kavuşmaları böyle mi olacaktı! Yılların hasreti böyle basit mi son bulacaktı. Bu şekilde hayal etmemiştim. Yıllarca hasretlik çekmemiş gibiler, uzun uzun konuşamadılar bile. Yani Başulu'nun eskiden neler yaşadığını evladını düşündüğünü görsek, yanına gitmek isteyip gidemeyisinin çaresizliğini görsek daha anlamlı ve güzel olacaktı. Sanki tek oğlu Sencermiş gibi sahne yaziyor senarist, yıllarca ayrı kaldıkları için hasret giderdiklerini göremiyoruz. Sencer'i hapse atacaklar Başulu her şeyi göze alıp saraya gidiyor ama Tapar yaralanınca sifa olsun diye saraya Zübeyde götürüyor. Ben şahsen orada saraya girmek için çabalayan , oğlu için çırpınan bir Başulu görmek isterdim. Sırlar diziyi anlamlı yapıyor ama ortaya çıkınca ne olacak dediğim , heyecanla beklediğim şeyler yüzeysel yazılıp geçiliyor. Başulu ile Melikşah'ta durum böyle olmaz inşallah.
Bilge Kağan
Bilge Kağan 18 дней назад
Sencer ve mahmelek karşılıklı sahneler bekliyoruz abi kardeş
monroe
monroe 19 дней назад
Tapar nası bakıyo kedi gibi
Ümit Süleyman
Ümit Süleyman 16 дней назад
Tapar, anasına atılmaya çalışılan tokadı öğrenmeli. Anasına tokat atan Tacülmülk'ün tekrardan Divan-ı Ala'ya alınmasına da ses etmeli artık.
Kuruluş Osman Fan
Kuruluş Osman Fan 19 дней назад
Böyle sahne beklemedik 🥺
Ceren Bay
Ceren Bay 19 дней назад
02:07 Tapar anladı Terken in bir şeyler dediğini
Elif Arya
Elif Arya 19 дней назад
Öyle bakma sultanım anlayacaklar 😂
flz krms
flz krms 20 дней назад
Melekşah hangi karısına aşık ben anlamadım?
E SPOR Troodor
E SPOR Troodor 17 дней назад
@flz krms sultan olduğu için hiçbirini kırmamaya çalışıyo hepsiyle ilgileniyo ama başuluya aşık
flz krms
flz krms 18 дней назад
@E SPOR Troodor hepsine birden aşık gibi görünüyor.
E SPOR Troodor
E SPOR Troodor 18 дней назад
Başulu
oyun kurdu
oyun kurdu 20 дней назад
ben mahmelek hatunun kabulenecegini düşünmüştüm
Ümit Süleyman
Ümit Süleyman 17 дней назад
Mahmelek Hatun, Sencer'i kabullenmek istese bile taş kalpli Terken ne yapar ne eder Sencer'den soğutur.
LaibaxNoor
LaibaxNoor 20 дней назад
🤧😢😭💘💔😞🥺😖
safiye
safiye 20 дней назад
Mahmelek değil mahşeytan 😈
_Ayse_ *
_Ayse_ * 20 дней назад
Şu Kıpçak meselesi de daha açılsın seyirci aydınlatılsın Başulu aklansin. Melikşah belki Başulu yu tekrardan kaybederse o zaman değerini anlar.
Ceren Bay
Ceren Bay 16 дней назад
@Ümit Süleyman bende farkettim afallayışını. Kıpçaklar gelip Başulu'yu isterse. Gelsin aksiyon.
Ümit Süleyman
Ümit Süleyman 16 дней назад
@Ceren Bay Sultan Melikşah'ın huzuruna çıkan Nizamülmülk şöyle demişti "Başulu Hatun'u görmeniz zaten tehlikeli idi. Üstelik o vakitler Kıpkaç'lar onun peşindeydi. Onu kaç kez Kıpkaç'ların elinden kurtardığımı size söylemedim." Nizamülmülk'ün Başulu Hatun'u kaç kez Kıpkaç'ların elinden kurtarıldığından habersiz olan Sultan Melikşah, bir anlığına şaşkınlığını gizleyememiş adeta affallamıştı.
Ceren Bay
Ceren Bay 17 дней назад
@Ümit Süleyman haklısın. Bence ailesi falan ortaya çıksın. Hem Başulu aklanırsa hanedan ikisini de çok afedersin eşşek gibi kabul eder
Ümit Süleyman
Ümit Süleyman 17 дней назад
Atılan casusluk iftirasıyla Başulu Hatun hanedandan dışlanıp sürgün edilirken diğer yandan ise devamlı Başulu Hatun'un ailesi Kıpkaç'lardan bahsettiler. Bu konuyu işlemezlerse şayet büyük çelişkiye düşerler, hikayenin bir tarafı boş kalır.
_Ayse_ *
_Ayse_ * 18 дней назад
@Ceren Bay aynen bir açıklık getirilsin, sürekli bir Kıpçaklar deniyor ama arkası yok...
_Ayse_ *
_Ayse_ * 20 дней назад
Başulu karakteri Terken karşısında bu kadar ezilmemeli. Güçlü bir karakter ve öyle kalsın. Daha çok replik yazın. Sahneleri çok hızlı geçiyor. O da bir sultan hanımı unutmayın!
Ümit Süleyman
Ümit Süleyman 19 дней назад
Başulu Hatun'un bölümlerde çoğu sahnesi mimikleriyle geçiyor, karşı taraf olabildiğince konuşurken Başulu Hatun ise hep iyi bir dinleyici modunda oluyor maalesef. Oysaki dizinin hikayesi Başulu Hatun'a atılan iftira ile başlıyor ama sahnelerde replikleri çok az.
1MÜNZEVİ
1MÜNZEVİ 21 день назад
Melik tapar ve sencer beraber olunca bir ben mı mutlu oluyorum 🤭😍💚
Ümit Süleyman
Ümit Süleyman 17 дней назад
Ana oğul düşman gözetiminde orman içinde bir sarıldılar gerisi gelmedi. Şöyle otağı da ana oğlun bağdaş kurarak sohbet ettikleri bir sahne göremedik. Keza öyle ağabey kardaşın ancak ayak üstü iki iç kelam ettiklerini gördük ya da ayak üstü birbirleriyle sayısız kez bakıştıklarına şahit olduk. Lakin ağabey kardaşın şöyle bir yerde oturup hasbihal ettikleri, hasret giderdikleri sahneler de çekilmeli. Ağabey kardaş birbirlerine daha sarılmadılar.
Uyanış Büyük Selçuklu FCP
Uyanış Büyük Selçuklu FCP 21 день назад
BAŞULU❤MELİKŞAH❤ZÜBEYDE MUHTEŞEM ÜÇLÜLERİM
Hayal Su
Hayal Su 21 день назад
Meliksahinin bir anda bütün olanları unutup hasretle basulu hatunun yüzüne gözlerinin içine mulutlukla bakması 💔🥺ah ne özlemiş sevdiğini 2 evladının anasını
Asim Söner
Asim Söner 21 день назад
Çok güzel bir bölüm🤩🤩🤩
Damla
Damla 21 день назад
Melikşah Başulu ve Ahmed Sencer'e haksızlık yapıyor.Sen kendi karını ve oğlunu iftiradan koruyamamışsın koskoca cihan sultanıyken şimdi trip atıyorsun.Madem sultansın kurtarsana masum karını ve oğlunu iftiralardan.Her geçen gün Melikşah'ı daha da kötü yazıyorsunuz pes vallahi.
Cemre Bahar Çiftci
Cemre Bahar Çiftci 21 день назад
Hadi ama Melikşah bari bir kere sarıl.Onca yıldır unutamadığın karşında
Ruqaia Falah
Ruqaia Falah 21 день назад
لا.توجد.ترجمه.ما.السبب
Sessiz ol ve dinle
Sessiz ol ve dinle 21 день назад
Başulu hatun gibi doğal olmali oyuncular tarihi dizilerde estetikli olmamalı bence
van gogh
van gogh 21 день назад
Sondaki ana oğulun yürüyüşü ne acı... ait olduğun aileye sığamamak
Niloo
Niloo 22 дня назад
Off bakışlara bak eridim.. Birkaç bölümdür bu çift için diziyi izlemeye başladım sakın harcamayın bunları
Cemil AKKOÇ
Cemil AKKOÇ 22 дня назад
Bu dizide en güzel rolü başulu yapıyor
Ümit Süleyman
Ümit Süleyman 16 дней назад
Üstene üstlük sahnelerde replikleri oldukça az olmasına rağmen, sahnelerin büyük çoğunluğunu mimikleriyle tamamlamasına rağmen böyle güzel bir oyunculuk örneği sergiliyor. Başulu Hatun'un sahnelerde ki ağırlığı artmalı, sahnelerde kendi fikirlerini söylebilmeli artık.
Alan Alan
Alan Alan 22 дня назад
Sacmaladiniz iyice meliksahi osman gibi salak yaptiniz
Ahmet Aslan
Ahmet Aslan 22 дня назад
Sultan ilk önce karısına kim iftira atmış onu bulsun boş yapmasın
Ümit Süleyman
Ümit Süleyman 22 дня назад
Melik iken gücü sınırlıydı, şimdi Cihan Sultanı. Bakalım şimdi eşini koruyabilecek mi? Eşini ölmüş olarak bilmesi bahanesine sığınmasın. Bu kuru iftirayı atıp ailesinin dağılmasına yol açanları bulmuş olsaydı şayet Tapar hanedan içinde itilip kakılmaz, Ahmed'ine de kavuşurdu.
Fidan Ali
Fidan Ali 22 дня назад
Kaç bölümdür Tapar ve anasının sahnelerini göremez olduk. Onca özlem nasıl unutuldu? Lütfen yeniden bu meseleye dikkat edin..
Ümit Süleyman
Ümit Süleyman 22 дня назад
Çok doğru bir durum tespiti valla. Sanki ana oğlun birbirlerine olan hasretlikleri çabuk dinmiş gibi. Oysa ki böyle olmamalıydı...
Leman Akkoç
Leman Akkoç 22 дня назад
😭😭😭😭😧😧😢😠😠😡🙁😕
Elif Arya
Elif Arya 22 дня назад
Başulu anam seni kimse hak etmiyor. Al evlatlarını yanı başına kimseye eyvallah etme.
Ayşenur Gül
Ayşenur Gül 22 дня назад
Melikşah Başulu'ya çok ayıp ediyo. Ama birbirine hasretle bakmaları çok duygusaldı
Gülhan Atmaca
Gülhan Atmaca 22 дня назад
Meliksahta başulu bana ayıp etti diyor bdbsbhdhdhd
Merve Sönmez
Merve Sönmez 22 дня назад
Sır ortaya çıksın çıksın dedik..pişman oldum
Ümit Süleyman
Ümit Süleyman 17 дней назад
Sır aşikar olduktan her şeyin birdenbire tatlıya bağlanması beklenemezdi. Bir kuru iftira yüzünden darmadağın olan ailenin biraraya gelmesi için haliyle biraz zamana ihtiyaç duyulacaktır.
Beyza Nur
Beyza Nur 22 дня назад
Peki Başulunun Meliksahi görünce hemen bakışlarının yumuşaması aşkla bakması içinin gitmesi.. off be
Gülhan Atmaca
Gülhan Atmaca 21 день назад
@zeynep kazar hdhdhjdhdjd komik olsun diye diyorum zaten baktım herkes gergin
zeynep kazar
zeynep kazar 21 день назад
@Gülhan Atmaca tripli meloş mu ahahahha çok güldüm 😂
Merve Akkaya
Merve Akkaya 21 день назад
@Gülhan Atmaca Aynen 😂 Meloş afwgshshefg🤣
Gülhan Atmaca
Gülhan Atmaca 21 день назад
@Merve Akkaya yaa aynen ya hem kızıyor hem seviyor tripli meloş bfhshdjjdud
Merve Akkaya
Merve Akkaya 21 день назад
@Gülhan Atmaca Sütlaç hsdgjdb Aynen ya far görmüş tavşana dönüyor 🤣
E SPOR Troodor
E SPOR Troodor 22 дня назад
Yetken sus bak bu ekranfan uzerine atlar seni yolarim dünyanin bucaklarini sayarsin haaaa
Allı Yıldıztekin
Allı Yıldıztekin 22 дня назад
Zübeyde hatun efsane olan
Kuzey Leventoğlu
Kuzey Leventoğlu 22 дня назад
😢😢😢
Rasim Memmedov
Rasim Memmedov 22 дня назад
Terkennnnn sus yahu yeterrr 😡😡😡
Ömer Değer
Ömer Değer 22 дня назад
bu dizide ki favorim kesinlikle zübeyde hatun melikşah'a bile racon kesti
Gülhan Atmaca
Gülhan Atmaca 21 день назад
@Ümit Süleyman kesinlikler terkenin damarına bastı zubeydeyi susturdu tacilmulk ve turanşahda da lafını esirgemedi başulunun restini çekmediği şu an melikşah var ama kadın taşarsa o da nasiplenir inşallah karşılıklı tartışmalarını da gormeyi istiyorum terken ve zubeyde ile gördük meliksah'ı ama melikşah ile başulu tartışması bir başka olacak
darkness
darkness 21 день назад
@Gülhan Atmaca aynen 😂👍 Melikşahdan sonra o trip atmaya başlar umarım 😂 ...
Ümit Süleyman
Ümit Süleyman 21 день назад
@Gülhan Atmaca Zübeyde Hatun'un Başulu Hatun'un sağ olduğunu öğrendiği 18.bölümde olan sahneden bahsediyorsunuz. Başulu Hatun şöyle demişti "Sen de dahil hepiniz bana iftira atıldığında sustunuz. Göz göre göre iftiraya suskun kaldınız. İmdi de kalkıp bana hesap soramazsın." Muazzam bir sahneydi. Halen ara ara açar izlerim.🙂
Ömer Değer
Ömer Değer 22 дня назад
@Gülhan Atmaca daha şoku atlatamadı ikiside
Gülhan Atmaca
Gülhan Atmaca 22 дня назад
Başulu dili açılıp melikşaha bir konuşsa varya kadin bayağı atarlı zubeydeyi de susturmuştu hdhdhjdjd
IQ Test
IQ Test 22 дня назад
Terken hatun seni Berkyaruk cezani verecek
Luna Marie
Luna Marie 22 дня назад
Ya resmen ağladım inanamıyorum ya hiç bu kadar ağlamamıştım 😭😭😭🤧🤧🤧
MEVLÜT
MEVLÜT 22 дня назад
Biz sırrın açığa çıkmasını bu şekilde istemiyorduk biz beraber mutlu mesut yaşamalarını istiyorduk
Ümit Süleyman
Ümit Süleyman 22 дня назад
Başulu Hatun "Sanki ona bile isteye kötülük etmişiz gibi yüz çevirmesine tahammül etmeyecem. Biz bu devlet için nelerden vazgeçtik, devlet haini muamelesi görürüz. Ne öfkesi varsa kussun, ne ceza verecekse versin."
Gülhan Atmaca
Gülhan Atmaca 21 день назад
@Ümit Süleyman bu ikisinin sükuneti fırtına olacak gibi zaten
Ümit Süleyman
Ümit Süleyman 22 дня назад
@Gülhan Atmaca Başulu Hatun nasıl da bir hışımla içeri girdi, sonra Sultan Melikşah'ı görünce pamuğa döndü.🙂 Ama ben hakikaten bir izleyici olarak Sultan Melikşah ile Başulu arasında biraz sert geçen bir yüzleşme isterim. En nihayetinde de Sultan Melikşah'ın Başulu Hatun'a benimsediği tavırdan ötürü pişmanlık duyduğu bir yüzleşme.
Gülhan Atmaca
Gülhan Atmaca 22 дня назад
Sonuç karşılaşırlar hasretle bakarlar birbirlerine ve kapılar kapanır finnish 😂😂😂
ET A
ET A 22 дня назад
Allah'ım yaa!!! koskoca Melikşah, bildiğin trip atıyor!😄
Alyel Şadre
Alyel Şadre 21 день назад
Tribini sevsinler 😅
Gülhan Atmaca
Gülhan Atmaca 21 день назад
@ET A melikşah hep dinler gereksiz konuşmuyor adam ne yapsın kadınla ağız dalaşına mı girsin siz de
Gülhan Atmaca
Gülhan Atmaca 21 день назад
@ET A kadın hamile ya ona rağmen zubeydeden çok terkene kızdı dikkat ettiysen
ET A
ET A 21 день назад
@Gülhan Atmaca terkene nerde kızdı, bu konuyu düşüneceğim dedi terken yine de karşısında car car konuştu. Zaten anlamadığım bu terken bu kadar açık taht için hak iddia edip de Melikşah in sadece dinlemesi
Merve Akkaya
Merve Akkaya 21 день назад
Dimi ya trip sadece Başuluyla 🤣
ET A
ET A 22 дня назад
Sencer'in MahMelek'ten bile beklentisinin olması...
Ümit Süleyman
Ümit Süleyman 15 дней назад
@Gülhan Atmaca Yani Mahmelek Hatun, Sencer mevzusunda anası Terken'e tavır mı takınacak diyorsunuz? Gönül Mahmelek Hatun'un ağabeyi Sencer'le iyi bir muhabbet içerisinde olmasını ister ama Terken ne yapar ne eder aklını çeler diyorum ben.
Gülhan Atmaca
Gülhan Atmaca 16 дней назад
@Ümit Süleyman mah melek adı gibidir ondan nazik kibar akıllı diye bahsedilir sanmıyorum belki terkenu şaşırtabilir bu konuda
Ümit Süleyman
Ümit Süleyman 16 дней назад
Mahmelek Hatun ağabeyi Sencer'i kabullenmek ister lakin taş kalpli Terken ne yapar ne eder Mahmelek Hatun'u Sencer'e karşı doldurur. En nihayetinde de Sencer'den soğutmasını bilir.
ET A
ET A 21 день назад
@Gülhan Atmaca tabi ya nereden bilsin sönük silik bir karakter oldugunu
Gülhan Atmaca
Gülhan Atmaca 22 дня назад
Bile nedir yahu kız kardeşi elbet beklentisi olacak
Tuğçe Ersoy
Tuğçe Ersoy 22 дня назад
Zübeyde hatun sen tam bi kralsın
M N
M N 22 дня назад
Walla erkekler okdar hepsi yakiskli ki, gozlerim sadece onlara bakti😅😅😅😅😅😅😅. Hepsi cok güzel secilmis ya maschallah.
Gülhan Atmaca
Gülhan Atmaca 22 дня назад
Alasın birini bacım dhhdhdjhd
Fatih
Fatih 22 дня назад
HACEMMMMMMM nereyeee..
aylin safarli
aylin safarli 22 дня назад
Zübeyde hatunu sevenler
bikörse ikice
bikörse ikice 23 дня назад
Allah ım bi müsade et gideyim terker mıdır teker mıdır nedir azıcık yolayım geleyim 😑
melihşahın gizli sevdası başulu sultan
melihşahın gizli sevdası başulu sultan 23 дня назад
ahhh yaa sirf sevdigine kizar kalbini kirar diye konusmuyor onunla atesimle yanmasin diyor nasil bir sevdadir bu melihşah da git konuş artik seyirci olarak cildirdik burda
Gülhan Atmaca
Gülhan Atmaca 21 день назад
@melihşahın gizli sevdası başulu sultan 😂😂😂 tribini atacak ama değil mi yanı dbjdjdjdjjd
melihşahın gizli sevdası başulu sultan
melihşahın gizli sevdası başulu sultan 22 дня назад
@Gülhan Atmaca ama dikkat et bazen boyle cok masum askla bakiyor 1 2 saniye sonra hemen kendini toparliyor eee sultanda olsan aşk başka 🤣🤣😍
Gülhan Atmaca
Gülhan Atmaca 22 дня назад
Dimi bir de onu ne zaman görse baka kalıyor tabiki sinirli vdhdjdhhdask oyunu resmen
Zümrüd Süleymanli
Zümrüd Süleymanli 23 дня назад
Terkeni verin öldürüm😠
Rasim Memmedov
Rasim Memmedov 22 дня назад
Eseb kecirtirem onu gorende😡
Hatice Macit
Hatice Macit 23 дня назад
Melikşah’ın tavrı abartı boşa saklanmamiş sır , yani ifşa olur olmaz ak baba gibi üşüştüler
Gülhan Atmaca
Gülhan Atmaca 22 дня назад
Zaten anlayacak böyle böyle farkedecek doğruyu bir de başulunun üzerine gidilse keşke melikşah onun için daha doğru düşünür endişe eder falan
Semra Demirci
Semra Demirci 23 дня назад
Abartma istersen Melikşah herşey senin için yapıldı.
Ümit Süleyman
Ümit Süleyman 17 дней назад
Aynen öyle. Sultan Melikşah zaman içinde bunu anlayacaktır elbet lakin anladığında umarım bu sefer Başulu Hatun, Sultan Melikşah'a tavır yapar. Kadıncağızın bunu yapmaya hakkı var valla.
Merve Akkaya
Merve Akkaya 21 день назад
🤣🤣🤣
Beyza Erson
Beyza Erson 23 дня назад
baş belası terken ya sokmadan duramıyo
Serpil Kaymak
Serpil Kaymak 23 дня назад
Bölüm çok güzeldi sultanımıza saygım sonsuz umarım tribi çabuk geçer aklıselim düşünüp doğruyu bulacaktır
ŞahUlu Beys
ŞahUlu Beys 23 дня назад
Başulu kıyamam sana sende çok masumsun ama ŞahUlumuzu bakalım barışmış ne zaman göreceğiz. 🙄🙄🙄👩‍❤️‍👨❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Rosé Yıldız
Rosé Yıldız 23 дня назад
Herkesin sığdığı saraya Başulu sığamadı, herkesle konuşan Melikşah Başulu'ya yüz çevirdi iyi mi?! Selçuklu Hanedanı işin içine girdiği gibi Kıpçaklar da girecek, Başulu'yu alıp götürürlerse yahutta Başulu sana yüz çevirirse ne edeceksin Melikşah?! Ayrıca Başulu'yu Terken'in karşısında ezilen biri gibi yazmayın. Güçlü bir hatun olduğunu gördük karakterini bozmayın, Zübeyde ile yolu bir olsun ama onun korumasına muhtaçmış gibi de göstermeyin!
Ümit Süleyman
Ümit Süleyman 16 дней назад
@Gülhan Atmaca Aynen öyle valla, birbirlerini görünce sütlaç gibi oluyorlar.🙂 Lakin birbirlerine karşı bir iki kelam ettiklerin de bakalım belki gerisi çorap söküğü gibi gelir ve içindekileri birbirlerine karşı dökerler belki. Ondan sonra da senarist Başulu Hatun'un Sultan Melikşah'a tavır koymasından bizi mahrum bırakmaz umarım.
Gülhan Atmaca
Gülhan Atmaca 17 дней назад
@Ümit Süleyman bdhsjhdhd ben daha görmedim başulunun sevdiklerine öfkesini meliksaha da göstermez ama ayar verse mutlu olurum da bunlar birbirlerini görünce hep böyle sütlaç gibi bakacaklarsa biz atari gideri hiç beklemeyelim bence 😂😂😂😂
Ümit Süleyman
Ümit Süleyman 17 дней назад
@Rosé Yıldız Şimdi Sultanın fermanı denilecek nasıl olacak bilemiyorum ama Sultan Melikşah Başulu Hatun daha aklanmadan belki 2/3 bölüm sonra saraya dönmesini isteyebilir ama Başulu Hatun gurur yapıp suçlamadan aklanmadan saraya dönmeyeceğini söylemeli. Kıpkaç Hatunu Başulu Hatun'un burda da o atarlı halini görmeliyiz. Madem tarihteki Taceddin Seferiyye Hatun'un dizideki kurgu haline Kıpkaç Hatun'u vasfı yüklendi, ben Kıpkaç'ların hırçın hallerini sık sık görmek isterim.🙂
Gülhan Atmaca
Gülhan Atmaca 17 дней назад
@Rosé Yıldız zubeydenin bile demeye aslında gerek yok o da o zamanlar genç ve tecrubesizdi evet sessiz kalmaması gerekirdi bir tek melikşah uğraşmış koca hanedan üzerlerine gelmiş idamına engel olup sürgüne katlanmış veliaht melik bile olsa hanedan osmanlı gibi şehzade sultan sonrasındaki mutlak yetkili değil selçuklularda tek başına melik bir şey yapamaz hanedan devlettir selcukluda sultan olacağın zaman bile veliaht olman seni kurtarmaz ayriyetten ben başulunun masumiyetini ispatlamak için melikşah hace ile ortak hareket edecek ki terken de bu meseleye taş koymaya çalışacak malum eğer başulu masumiyeti ispatlanirsa başulu sencer ile saraya gelir ve hanedan mensubu sayılıp hak iddia edebilirler kıpçaklar bu konuda bir iki bölüme ancak gelirler belki onu geri götürme girişimleri dahi olabilir bu konuda melikşaha karşı durabilir sencer ve tapar üzerinden hak iddia edebilirler başulu annesi olduğu için selçuklu bölgelerini taciz tehdidinde dahi bulunabilirler ki melikşah onlar ile uğraşır belki kuman hanedanı sultanın huzura çıksa iyi olur lipcakların hırçın ve sert mizaçlarini görürüz kıpçaklar çok iyi kılıç kullanırlar o kadar kim sunsan devletler kıpçaklar yanlarına çektiklerinde zafer kaçınılmaz olur malazgirtte de malum yanı kıpçaklar tarihte önemli didizide de inşallah işlerler
Rosé Yıldız
Rosé Yıldız 17 дней назад
@Gülhan Atmaca Kıpçaklar dahil edilmezlerse hata olur! Hadi Tapar'ı Selçuklu Hanedanı kabulleniyor ama Sencer'e yüz çevirdiler bunu kullanabilirler. Kızları Başulu Hatun'a bunca yapılanı da sineye çekmezler belki de. Bu süre zarfında ise bence iftira meselesine yoğunlaşacaklar, konunun kilidi de anahtarı da bu mesele! Başulu aklanırsa ne Selçuklu Hanedanı ne de Kıpçak Hanedanı ses edemez artık. Sekiz bölüm sonra sezon finali var, bir iki bölüm daha Melikşah'ın tripli hallerini görürüz. Sencer ile Tapar da rehin kalabilir bu sürede. Sonrası iftirayı atanı bulmakla geçse( Zübeyde'nin dahi sustuğu iftirayı kim attıysa artık) sezon finalini de Sencer'in Melik ilan edilmesi, Başulu'nun saraya yeniden dönmesi ile bitirirler gibi.
sahra
sahra 23 дня назад
Önce den Melikşah sırrı öğrensin diye umut ediyorduk şimdi ise affetsin diye
Kültigin
Kültigin 22 дня назад
You say right haaa
Nankör Melikşah
Nankör Melikşah 23 дня назад
Benim derdim daha büyük
Nankör Melikşah
Nankör Melikşah 21 день назад
@Ümit Süleyman yeter yeter bence de ayıb bana puuuuu
Ümit Süleyman
Ümit Süleyman 21 день назад
@Nankör Melikşah Siz de Tapar'dan bir kardaşı olduğunu gizlediniz. Siz yapınca devlet için Başulu Hatun ile oğlu Sencer kendilerini gizleyince keyiflerinden mi? Cihan Sultanı oldunuz lakin aradan çok uzun yıllar geçmesine rağmen ve halen Başulu Hatun'a atılan kuru iftiradan sebep ailenizin dağılmasına yol açanlardan hesap soramadınız. Tapar hanedan üyeleri arasında casusun oğlu diye hor görülüyormuş. Tapar'ı bu durumdan kurtarmak için, Ahmed'inize kavuşmanız için bu iftiranın arkasındakileri açığa çıkarmalıydınız. Görüyoruz ki eşiniz Başulu Hatun'a halen casus, evladınız Sencer'e de halen casusun oğlu diye itham ediyorlar. Başulu Hatun size dese ki Sultanım siz beni halen elin ithamlarından koruyamıyorsunuz. Ne diyeceksiniz? Bu büyük ayıp size yeter...
Nankör Melikşah
Nankör Melikşah 22 дня назад
@E SPOR Troodor anasını gizledi acılarımı bile bile
E SPOR Troodor
E SPOR Troodor 22 дня назад
Sultanim az kalsin ekrandan girip saçını başını yolucaktım senin senceri niye suçluyon
Hatic3_
Hatic3_ 23 дня назад
Basuluyu kirgin cunku kendini ondan sakladi diye ya peki Melikşah sen hic dusundunmu Basulu ne cekti
KaraHan
KaraHan 23 дня назад
şu terken midir nedir mezarını bilsem tükürürüm.. o denli nefret ediyorum mahvetmiş koca devleti...
Gülhan Atmaca
Gülhan Atmaca 15 дней назад
@Ümit Süleyman hayır yıkılmış olması asıl mesele turasan veya kerpiçten yapılmış olmaları bazilari sağlam yapılmış olmalari ile birlikte yıkılmış olma ihtimali de var dizide öyle gösterildi evet hatta dedim bu kimin mezarı çünkü belli değil yeri nasıl oluyor o diye sasirmistim bir kaç yer icinmezari deniyor ama işte sencer gibi kesin bir türbeleri yok
Ümit Süleyman
Ümit Süleyman 15 дней назад
@Gülhan Atmaca Hakikaten enteresan. Dizide Sultan Melikşah babasının kabristanına gitmişti, peki Ahmed Sencer ağabeyi Tapar'ın vefatı üzerine bir türbe falan yaptırmamış mı? Büyük Selçuklu Sultanlarının mezar yerlerinin nerede olduğunun bilinmemesinde ve halen bulunamamış olmasındaki en büyük neden vakti zamanında kaybedilmiş topraklarlar mıdır? Bundan sebep mi Atalarımızın mezar yeleri bilinmiyor.
Gülhan Atmaca
Gülhan Atmaca 15 дней назад
@Ümit Süleyman anadolu selçuklular için çalışmalar yapılıyor nerdeyse yarısının bilinir büyük selçuklularda malesef bilinmiyor tapar, berkyaruk, alparslan bunların bilinmiyor meliksahin sa isfahanda olduğu biliniyor ama merv de nasıl oluyorsa mezar taşı bulunuyor isfaham ve merv yanı o da muamma
Ümit Süleyman
Ümit Süleyman 15 дней назад
@Gülhan Atmaca Büyük Selçuklu'da Sultan Ahmed Sencer'in dışında diğer Sultanlar ve Hatun'larının mezarlarının nerede olduğu bilinmemektedir yani. Mezarlarının bulunması için günümüzde herhangi bir çalışma yapılmakta mıdır? Peki Anadolu Selçuklu Sultanlarının çoğunluğunun mezar yerlerinin nerede olduğu biliniyor mu? Size habire soru sorarak bıkkınlık vermiş olabilirim, beni mazur görün lütfen.
Gülhan Atmaca
Gülhan Atmaca 16 дней назад
@Ümit Süleyman kardeşim ben sadece tarih bölümü okumuyorum sanat tarihi de okuyorum ama malesef sultanlardan sencerin türbesi dışında bir sultan mezarı büyük selçuklularda işlemedik
Osman Asaf
Osman Asaf 23 дня назад
tergen ölsün başka birşey istemiyorum yazık kafasına
Melahat Kavak
Melahat Kavak 23 дня назад
Sencer hadi ana obamiza gidek burada istenmiyoruz dedi ya 😭😭😭😭
Melahat Kavak
Melahat Kavak 23 дня назад
Yazik Tapar nasil baka kaldi annesi ve kardesinin arkasindan birsey yapamadi 😭😭😭😭
Olur mu Olur
Olur mu Olur 23 дня назад
Sencer’i bacısını gördüğündeki hali ah sencer ah😭😭
Mavi Yıldız
Mavi Yıldız 7 дней назад
O malın da yanından geçip gitmesi
Zumrud İbrahimli
Zumrud İbrahimli 22 дня назад
😭😭😭😭😭
Nankör Melikşah
Nankör Melikşah 23 дня назад
Ya bacısının tip bakışa bak sanki kimdir abisi
Dovahkiin Dragon
Dovahkiin Dragon 23 дня назад
Terken'i görünce direk küfür ediyorum.Oyuncu o kadar başarılı ki tarihsel olarak yaptıklarından dolayı direk sövüp sahneyi çoğunlukla geçiyorum.Sinirlerim bozuluyor.
Gülhan Atmaca
Gülhan Atmaca 21 день назад
Hdhdhjdhdjd boşuna seçilmemiş terken rolüne demek ki
Dovahkiin Dragon
Dovahkiin Dragon 22 дня назад
@Eagle Eyes :D
Eagle Eyes
Eagle Eyes 23 дня назад
Ayni benim gibi vallah😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Ismaeel Badoolah
Ismaeel Badoolah 23 дня назад
Cok uzgun bir bolum dogrusu
Ümit Süleyman
Ümit Süleyman 23 дня назад
Sanki Başulu Hatun bunları keyfinden yaptı. Kuru bir iftira yüzünden Bey Kızı, Melik Hatun'u bir gün aklanmanın umuduyla köhne yerlerde yaşıyor. Devletin selameti, sevdiğinin ve oğlunun canı için devletin beyni Nizamülmülk'ün tertip ettiği şeyi kabul edip, obada endişe içinde yıllarca kimliklerini saklayarak oğlu Sencer'i büyütüyor.
Ümit Süleyman
Ümit Süleyman 23 дня назад
@Nankör Melikşah Hadi Melik iken yeterince gücü yoktu. Lakin Sultan Melikşah, Cihan Sultanı olduktan sonra halen o kanıtı bulamadıysa pes doğru. Hatun'nunu ölmüş olduğunu sanması bahanesine sığınmasın. O kanıtı evladı Ahmed'ine kavuşması için bulmalıydı. Başulu Hatun aklanamazsa, ana oğul idamla karşı karşıya kalırlar. Tapar hususunda ise son derece haklısınız. Yahu Tapar anana tokat atan Tacülmülk'ün tekrardan Divan'da yer bulmasına bi ses et be kardeşim.
Nankör Melikşah
Nankör Melikşah 23 дня назад
@Ümit Süleyman zaten turanşah başulunun masum olduğuna dair kanıtın yok dedi bu da eğer başulu masumiyeti ispatlanırsa hanedan ses edemeyeceği anlamına gelir öyle diyorsun ama tapar da anama vuran tacilmulk deyip bir şey yapar dedik olmadı o sahne çok b.ktandi malesef nerden tutsan o sahneden sonra elinde kalıyor en iyisi unutmak Zaten olay o başulu ve sencer istenmiyor ama ona rağmen saraya gelecekler bir şekilde bakalım nasıl gelecekler
Honey Girl
Honey Girl 23 дня назад
@Ümit Süleyman evet ya zübeyde ilk geldiğinde lafını esirgemeyen terkeni pert eden biriydi şimdi çok pasif hiçbişey diyemiyor susuyor
Ümit Süleyman
Ümit Süleyman 23 дня назад
@Nankör Melikşah Yahu bu bölümde bile kadıncağıza halen casus diyenin yanına kar kalıyor, Sultan Melikşah eşine tokat atan Tacülkmülk'ü tekrardan Divan'a alıyor(şaka gibi), Terken Hatun tokat atmaya yelteniyor, Başulu Hatun'u sürekli Zübeyde Hatun'un korumaya çalışması da ayrı bir can sıkıyor zira iki Melik Anası olabildiğince aciz gösteriliyor. Hem Sultan Melikşah, hatununun ölmüş olduğunu sanmış olsa bile Başulu Hatun'a atılan kuru iftiraden sebep ailesinin dağılmasına yol açanları bulmalı, onlardan hesap sormalıydı. Bu iftira işini çözebilseydi şayet Ahmed'ini de pekala kavuşabilirdi.
Nankör Melikşah
Nankör Melikşah 23 дня назад
Ben de niye bana güvenip sığınmadı da kendini benden gizledi yalan söyleyip saklandı diyorum oda haklı ama ben de haklıyım
Berivan Katırcı
Berivan Katırcı 23 дня назад
Oysaki başuluyu her ğörüşte gözlerinin dolması kırgınlıgından dolayı konuşmaması ileriki bölümlerde o gözlerde mutlulugu ğörürüz inşallah
Pinar Gezer
Pinar Gezer 23 дня назад
ya allah askna biri şu terken bozuntusuna bısey desın ya bıktk bu kadını görmekten
yaskn mustava
yaskn mustava 23 дня назад
اللهم صل على سيدنا محمد
Öznur Dinç
Öznur Dinç 23 дня назад
Fragmanımız yok mu
huysuz
huysuz 23 дня назад
Olmayacak ya ekin koç korona olmuş bu hafta bölüm yok
Pers
Pers 23 дня назад
Люблю Башылу и ее сыновей❤
Havva Odabasi
Havva Odabasi 23 дня назад
Ah Başulu❤Melikşah'ın cesur hatunu Melikşah seni hala çok sever gözlerinden belli sırrı saklayanlara kızarken başulu değil benim hatunum deyip durdu az sabır öfkesi kırgınlığı geçsin kavuşacaksınız inşaAllah
Arfa Asif
Arfa Asif 23 дня назад
Lol
Hava Yildizdal
Hava Yildizdal 23 дня назад
Terken cadısını yolasım var
Özcan Atasoy
Özcan Atasoy 23 дня назад
TRT'nin tüm dizilerini ailecek çok severek takip ediyoruz yalnız müzikler gereğinden fazla olduğundan konuşmaları pek algılayamıyoruz. Arka plan müziklerinin azaltılması daha iyi olur diye düşünüyorum.
Aytaç Kabak
Aytaç Kabak 23 дня назад
Sağ ol senaristcim boktan bir bölüm sonu evdeki çocuklar zabbah hayranı oldu sayende
Aytaç Kabak
Aytaç Kabak 23 дня назад
@Nankör Melikşah Sultanım artık kılıçı kuşanıp şahlanma zamanı gelmedi zabbah aklımızı çeliyor 😀😀
Nankör Melikşah
Nankör Melikşah 23 дня назад
Ben de bakma düşmanıma az hayran değilim sağlam düşman
Gülhan Atmaca
Gülhan Atmaca 23 дня назад
Bir kere sarılsa ne öfke kalır ne kirginlik bakışlardan belli ama işte
Öznur66
Öznur66 23 дня назад
Sırrın bedeli en çok Sencer ve Başulu ya patladı tabi Hace de var çok kötü oldu ya ama sonradan herşey düzelecek inşallah 🤲🏻😢
Ahmet Kaya
Ahmet Kaya 23 дня назад
Herşey çok güzel ON NUMARA Ama flimdeki muzikleri sesleri konuşma seslerini çok bastırıyor Konuşmaları duymakta ahlakta zorluk çekiyoruz Bu konuyu dikkate alırsanız COOOOK İYİ OLURRRRRRRR COK SEVEREK İZİLİYORZZ
Pam Kowaski
Pam Kowaski 23 дня назад
I feel sorry for Tapar. He is separated from his mother.
huelYa GueNs
huelYa GueNs 23 дня назад
Sencer olan szna oldu baba diyip sarilamadin meliksahta sarilmadi senden vazgecti esas sucludur..bu terkende hic cekilmiyor tehditlere basladi biri su kadini durdursun
Halil UYGUN
Halil UYGUN 21 день назад
Terken Hatun tarihte farklı kaynaklarda Melikşahı zehirletip öldürdüğü söyleniyor bir kaç kaynakta ise Melihşah mezhep değişikliği yüzünden öldürüldü deniliyor ama terken hatun tarihte bu devlete bela olmuş bir hatun. Oğlu I. Mahmutu tahta çıkarmak için 6 yaşında adına hutbeler okutup sultanlığını ilan etmiş berkyaruğun sultanlığını saymamıştır. Tabi çok sonra hastalanıp ölüyor
Bir Türlü Şelemzar Emiri Olamayan Melik Tapar
Bir Türlü Şelemzar Emiri Olamayan Melik Tapar 23 дня назад
@huelYa GueNs Hace Sabbah tarafından öldürülüyor diye biliyorum
Honey Girl
Honey Girl 23 дня назад
@Pitbull Sami hayır terken hastalanıp ölüyor tarihte ama dizide izleyicinin içi soğusun diye birisi tarafından öldürülür
huelYa GueNs
huelYa GueNs 23 дня назад
Terken haceyi ve meliksahi zehirleyip oldurüyor diye duydum
Pitbull Sami
Pitbull Sami 23 дня назад
Nizamulmulkun adamlari herhalde olduruyor onu yillar sonra
Lela Muhuvic
Lela Muhuvic 23 дня назад
🥺🥺💔💔💔💔
Selma Kök
Selma Kök 23 дня назад
Terken en gereksiz karakter ya
gizemlibiyabancı
gizemlibiyabancı 23 дня назад
Maalesef degil tarihte selcukluyu bitirmiş kişilerden biri yanı o olmazsa dizi olmaz hem ben seviyorum kendisini ozellikle hatice Şendil cok güzel oynuyo
İSİM soyisim
İSİM soyisim 23 дня назад
Öf Terken yaa
RABİA Kazandırmak
RABİA Kazandırmak 23 дня назад
Burada başuluya çok üzüldüm en azından bi kere dinleseydi keşke
Zumrud İbrahimli
Zumrud İbrahimli 23 дня назад
Aaahh yazıq Başıulu😞😞
Ahmet Şengül
Ahmet Şengül 23 дня назад
Bunasi bişey ya neden gormuyo nedennnnnn 👿👿👿👿👿
Dangg Editz
Dangg Editz 23 дня назад
i no speak turkish
E SPOR Troodor
E SPOR Troodor 22 дня назад
Bendeeee
Mehnaz Nawaz
Mehnaz Nawaz 23 дня назад
Superb superb superb
Kitap Kurdu
Kitap Kurdu 23 дня назад
Başulu'nun başı dik yürüyüşü, gözlerindeki kararlılık. Tam bir Melikşah Hanımı 👏
Kültigin
Kültigin 22 дня назад
Doğru dersin haaa
Nankör Melikşah
Nankör Melikşah 23 дня назад
@Kitap Kurdu garibim zaten sır yüzünden öyleydi şimdi sır yok giz yok başı dok içi rahat ama melikşah zorlarsa başulunun gazabı onu da vurur fnjsjdjsjjdjd
Kitap Kurdu
Kitap Kurdu 23 дня назад
@Biraz fence konuşalım yooo. Doğru Selçuklu Hanımı ama ben Melikşah'a yaraşır bir hanım olduğuna dikkat çekmek istedim. Sırrı söylemeden önce Başulu hep mahzun, buruk başı da hafif önde geziyordu. Ancak şimdi gözlerinden alevler çıkıyor, başı da dimdik. Kimseden korkusu olmadığını alenen ortaya koyuyor. Aynı Melikşah olmuş. Tam bir Melikşah Hanımı, Melikşah'ın Hanımı
Ayan Memmediva
Ayan Memmediva 23 дня назад
@Biraz fence konuşalım 😁
Biraz fence konuşalım
Biraz fence konuşalım 23 дня назад
selçuklu diyecektin herhalde :)
Uyanış: Büyük Selçuklu 30. Bölüm🏹
2:24:40
Uyanış: Büyük Selçuklu
Просмотров 1 млн
Ünvan Bize Verilir! | Uyanış: Büyük Selçuklu 28. Bölüm
03:42
Uyanış: Büyük Selçuklu
Просмотров 328 тыс.
Кто оказался хитрее?😂 #Shorts
0:27
ХАБИБ
Просмотров 981 тыс.
Turanşah, Tekiş ve Sabbah'ın Oyunu Bozuluyor! | Uyanış: Büyük Selçuklu 30. Bölüm
09:54
Terken Hatun'un, Başulu'ya Öfkesi | Uyanış: Büyük Selçuklu 28. Bölüm
07:30
Uyanış: Büyük Selçuklu
Просмотров 246 тыс.
Mavera 23. Bölüm
1:00:37
TRT 1
Просмотров 161 тыс.
Mavera 1. Bölüm
1:23:01
TRT 1
Просмотров 1,7 млн
Zübeyde Hatun'un Buyruğu - Uyanış Büyük Selçuklu 29. Bölüm
06:15
Uyanış: Büyük Selçuklu
Просмотров 250 тыс.
Melikşah, Sırra Vakıf Oluyor! - Uyanış Büyük Selçuklu 27. Bölüm
09:37
Uyanış: Büyük Selçuklu
Просмотров 1,5 млн
Uyanış: Büyük Selçuklu 28. Bölüm🏹
2:24:56
Uyanış: Büyük Selçuklu
Просмотров 2,3 млн
Кто оказался хитрее?😂 #Shorts
0:27
ХАБИБ
Просмотров 981 тыс.
Kardeşlerim 11. Bölüm
2:28:23
KARDEŞLERİM
Просмотров 6 млн
Кошмары музыкантов | Моргенштерн | 18+
14:35
Последний канал
Просмотров 2,2 млн
МОЙ ТРЮК ЛУЧШЕ / ВАЙН / Lavrensem
0:49
Lavrensem live
Просмотров 2,3 млн
Абдурозик у Хасбика😂
2:22
INTERESTING NEWS
Просмотров 91 тыс.
КАК Я ОТВЕЧАЛ У ДОСКИ
0:43
Pixeleaw
Просмотров 716 тыс.
Просто игрушка... или нет?😨
0:46
Симбочка Пимпочка
Просмотров 1,9 млн